Młodsza koordynatorka / młodszy koordynator projektów SAP

Twój zakres obowiązków

  • ustalanie z interesariuszami projektów celów biznesowych, a także założeń technologicznych i organizacyjnych,
  • planowanie i realizacja projektów w wyznaczonym czasie i budżecie,
  • efektywna koordynacja działań zespołów projektowych,
  • monitorowanie postępów, rezultatów prac i kluczowych aspektów danego projektu w sposób mierzalny i raportowanie ich do przełożonego,
  • dbanie o jakość realizowanych zadań,
  • wspieranie pracy administratorów SAP,
  • przygotowywanie prezentacji i raportów,tworzenie kompleksowej dokumentacji projektowej.

Nasze wymagania

  • minimum 6 miesięcy doświadczenia w kierowaniu lub koordynowaniu projektu IT,
  • wykształcenie wyższe (lub ostatni rok studiów),
  • umiejętność współpracy z wieloma uczestnikami projektów,
  • umiejętność planowania zakresu, budżetu i harmonogramu projektu oraz znajomość zasad prowadzenia dokumentacji projektowej,
  • umiejętność zorganizowania komunikacji i współpracy w zespole,wiedza z zakresu zarządzania
  • projektami IT,
  • samodzielność w działaniu,
  • otwartość na nowe wyzwania,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • dobra organizacja pracy,
  • spostrzegawczość i umiejętność analitycznego myślenia.

To oferujemy

  • praca w doświadczonym zespole administratorów, programistów i testerów SAP,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rosnącym holdingu,
  • przyjazna atmosfera,
  • opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną preferowaną formę zatrudnienia.
Nie znalazłeś odpowiedniej dla siebie oferty pracy?
Zostaw swoje CV