Jak pracujemy

Pracę w AZB wyróżnia sposób organizacji obsługi finansowo-księgowej i kadrowo-płacowej. Nasi pracownicy Działu FiK prowadzą pełną księgowość, a pracownicy Działu KiP pełną obsługę kadrową lub płacową określonych podmiotów, a nie tylko pojedyncze, powtarzające się procesy, jak ma to miejsce w większości centrów usług wspólnych. To pozwala na szczegółowe poznanie całej księgowości spółek / obsługi kadrowo–płacowej, zrozumienie ich działania, a dzięki temu szybszy rozwój zawodowy i większą satysfakcję z pracy. Dodatkowym atutem jest zróżnicowana działalność naszych klientów, a tym samym możliwość poznania zagadnień księgowych z bardzo wielu obszarów biznesowych.

Lata doświadczeń pozwoliły nam na stworzenie obszernej bazy wiedzy oraz zbudowanie odpowiedniej, dla tak dużej Grupy Kapitałowej, struktury organizacyjnej i metod pracy każdego działu. W AZB zatrudnionych jest obecnie ponad 50 osób. Działy są podzielone na mniejsze zespoły. Każdym z nich opiekuje się merytorycznie odpowiedzialna osoba, która wspiera pracowników swojego zespołu w codziennej pracy.

Pracujemy na systemie SAP, który oferuje szerokie możliwości analizy danych i rozszerzania funkcjonalności. Program jest stale udoskonalany przez nasz wewnętrzny Zespół Wsparcia i Rozwoju SAP, który na co dzień służy pomocą użytkownikom oraz wdraża zmiany dostosowane do wymogów prawa i potrzeb Grupy.

Nad bezpieczeństwem podatkowym, prawnym i informatycznym czuwają doradcy podatkowi, radcy prawni, informatycy i specjaliści od danych osobowych, którzy ściśle współpracują z poszczególnymi działami AZB. Dzięki temu osoby odpowiedzialne merytorycznie mają dostęp do fachowej wiedzy z innych dziedzin potrzebnej do wykonywania obowiązków, co zapewnia im bezpieczeństwo i komfort pracy.

W naszą kulturę organizacyjną wpisane jest dzielenie się wiedzą i otwarty przepływ informacji potrzebnych do wykonywania obowiązków i rozwoju zawodowego. Dbamy o dobrą atmosferę i w naszych codziennych kontaktach liczą się nie tylko sprawy merytoryczne, ale też okazywanie sobie wzajemnie szacunku i życzliwości. Z przyjemnością celebrujemy drobne uroczystości i spotkania integracyjne, które dają możliwość lepszego poznania się i oderwania od codzienności.

AZB stosuje system pracy hybrydowej - zasady i wymiar pracy zdalnej są określone w wewnętrznym regulaminie.

 

Nasze biuro

Nasze biuro mieści się na małej klimatycznej uliczce na Pradze-Południe. Można do nas z łatwością dojechać samochodem i komunikacją miejską. Biuro w 2019 roku przeszło gruntowny remont; jest nowocześnie i przyjaźnie urządzone. Nasza przytulna kuchnia z biblioteczką i tablicą luźnych ogłoszeń zachęca do wspólnych posiłków i integracji. A jeśli nie lubisz hot-desk'ów i open-space'ów, nie obawiaj się – pracujemy w pokojach, a każdy pracownik ma własne biurko.

Aktualności / Z życia AZB

Wieje jak w Kieleckiem?!

17 maj 2024

Wieje jak w Kieleckiem?!

Byliśmy sprawdzić...No i wiało, ale na pewno nie nudą ;)

W tym roku pojechaliśmy się integrować na Kielecczyznę. Jak zawsze na naszych wyjazdach, było zwiedzanie, ciekawe opowieści, czas na indywidualny relaks, impreza. Mnóstwo śmiechu, odprężenie od codziennych obowiązków. Z nami przygodą jest już sama podróż autokarem :)

Trochę niewyspani wróciliśmy i wspomagani kawą jesteśmy znów do Waszej dyspozycji.

PALI SIĘ ?!

24 kwiecień 2024

PALI SIĘ ?!

Ok 11:40 usłyszeliśmy komunikat o niebezpiecznym zdarzeniu i konieczności opuszczenia budynku.

Ewakuacja na szczęście była tylko próbą i nic zagrażającego zdrowiu i życiu nie miało faktycznie miejsca. Administracja biurowca dba o nasze bezpieczeństwo i raz na jakiś czas przypomina nam zasady zachowania podczas niebezpiecznych zdarzeń.

Tym razem to tylko robota w rękach nam się paliła ;)

,,W walce między sercem a mózgiem zwycięża w końcu żołądek.’’ (Stanisław Jerzy Lec)

29 marzec 2024

,,W walce między sercem a mózgiem zwycięża w końcu żołądek.’’ (Stanisław Jerzy Lec)

Po przepysznych słodkościach świątecznych przygotowanych przez Anię, naszą utalentowaną specjalistkę, nie tylko z zakresu kadr i płac, żołądki mamy uspokojone.

W dalszej walce serca z mózgiem niech wytchnienie przyniosą nadchodzące Święta.

Życzymy,

aby w sercu każdego z Was zagościła wiosenna świeżość i radość.

A w umyśle spokój, nadzieja i pogoda ducha.