Rozwój zawodowy

Praca w AZB daje szerokie możliwości rozwoju zawodowego. Osoby ambitne i otwarte na pozyskiwanie wiedzy mogą przejść u nas ścieżkę kompetencji finansowo-księgowych lub kadrowo-płacowych „od zera do lidera”. Osoby rozpoczynające pracę na stanowiskach asystenckich nie muszą posiadać wcześniejszego doświadczenia, ponieważ opracowaliśmy sprawny system wdrażania początkujących pracowników.

Na wszystkich stanowiskach stawiamy nacisk na rozwój i samodoskonalenie. Nawet dla osób już z dużym doświadczeniem, praca w AZB daje możliwości poznania wielu nowych zagadnień.

Rozwój zawodowy w KiP
Pracownik ds. kadr/płac
W krótkim czasie zapoznajesz się z szerokim zakresem zagadnień kadrowych/płacowych, obsługujesz procesy kadrowe/płacowe działając pod nadzorem lidera.
Specjalista ds. kadr/płac
Samodzielnie i kompleksowo prowadzisz obsługę wszystkich procesów kadrowych/płacowych.
Lider ds. kadr/płac
Dodatkowa funkcja powierzana specjaliście posiadającemu odpowiednie kompetencje miękkie oraz b. wysoki stopień znajomości merytorycznej zagadnień kadrowych/płacowych, co pozwala nadzorować i zarządzać zespołem.
Starszy specjalista ds. kadr/płac
Osiągasz najwyższy stopień znajomości merytorycznej zagadnień kadrowych/płacowych co często wiąże się z piastowaniem funkcji menażerskich np. zastępcy dyrektora.
Rozwój zawodowy w FiK
Asystent
Przy wsparciu doświadczonych osób, w krótkim czasie, zapoznajesz się z szerokim zakresem zagadnień księgowych.
Księgowy/a
Pogłębiasz wiedzę finansowo-księgową. Prowadzisz ewidencje księgowe bez bieżącego nadzoru, ale w razie potrzeby otrzymujesz wsparcie. Na tym poziomie kompetencji wyniki pracy są weryfikowane przy zamknięciu okresów rozliczeniowych.
Specjalista ds. rachunkowości i podatków
Samodzielnie prowadzisz księgi, korzystając ze wsparcia w sytuacji, kiedy zgłaszasz taką potrzebę. Jeśli posiadasz odpowiednie kompetencje miękkie, możesz objąć funkcję Lidera zespołu i nadzorować pracę innych osób.
Starszy specjalista ds. rachunkowości i podatków
Osiągasz najwyższy stopień znajomości merytorycznej zagadnień księgowych co często wiąże się z piastowaniem funkcji menażerskich np. zastępcy dyrektora.
Rozwój zawodowy w WIR - ścieżka technologiczna
Młodszy Administrator SAP
Zdobywasz wiedzę administratorską w wybranych obszarach SAP. Przy wsparciu doświadczonych osób z Zespołu realizujesz zgłoszenia użytkowników i prace projektowe.
Administrator SAP
Pogłębiasz wiedzę administratorską w wybranych obszarach SAP. Samodzielnie realizujesz zgłoszenia użytkowników lub prowadzisz je we współpracy z zewnętrznymi konsultantami; bierzesz czynny udział w projektach wdrożeniowych.
Starszy Administrator SAP
Koordynujesz i realizujesz najbardziej złożone zgłoszenia użytkowników i projekty wdrożeniowe, nadzorujesz działanie systemu, wspierasz wiedzą współpracowników.
Rozwój zawodowy w WIR - ścieżka biznesowa
Młodszy specjalista ds. rozwoju systemów informatycznych
Zdobywasz wiedzę o procesach biznesowych w Grupie. Przy wsparciu doświadczonych osób z Zespołu testujesz rozwiązania SAP i realizujesz prace projektowe.
Specjalista ds. rozwoju systemów informatycznych
Pogłębiasz wiedzę o procesach biznesowych w Grupie. Koordynujesz i realizujesz złożone wymagania biznesowe dotyczące systemu, testujesz rozwiązania, prowadzisz szkolenia, wspierasz wiedzą współpracowników.

Aktualne oferty pracy

Młodsza koordynatorka / młodszy koordynator projektów SAP
Zespół Wsparcia i Rozwoju SAP
Specjalista ds. kadr i płac
Dział Obsługi Kadrowo-Płacowej
Asystent/ka ds. rachunkowości i podatków
Dział Obsługi Finansowo-Księgowej
Księgowy/Księgowa
Dział Obsługi Finansowo-Księgowej
Nie znalazłeś odpowiedniej dla siebie oferty pracy?
Zostaw swoje CV