Jak pracujemy

Pracę w AZB wyróżnia sposób organizacji obsługi finansowo-księgowej i kadrowo-płacowej. Nasi pracownicy Działu FiK prowadzą pełną księgowość, a pracownicy Działu KiP pełną obsługę kadrową lub płacową określonych podmiotów, a nie tylko pojedyncze, powtarzające się procesy, jak ma to miejsce w większości centrów usług wspólnych. To pozwala na szczegółowe poznanie całej księgowości spółek / obsługi kadrowo–płacowej, zrozumienie ich działania, a dzięki temu szybszy rozwój zawodowy i większą satysfakcję z pracy. Dodatkowym atutem jest zróżnicowana działalność naszych klientów, a tym samym możliwość poznania zagadnień księgowych z bardzo wielu obszarów biznesowych.

Lata doświadczeń pozwoliły nam na stworzenie obszernej bazy wiedzy oraz zbudowanie odpowiedniej, dla tak dużej Grupy Kapitałowej, struktury organizacyjnej i metod pracy każdego działu. W AZB zatrudnionych jest obecnie ponad 50 osób. Działy są podzielone na mniejsze zespoły. Każdym z nich opiekuje się merytorycznie odpowiedzialna osoba, która wspiera pracowników swojego zespołu w codziennej pracy.

Pracujemy na systemie SAP, który oferuje szerokie możliwości analizy danych i rozszerzania funkcjonalności. Program jest stale udoskonalany przez nasz wewnętrzny Zespół Wsparcia i Rozwoju SAP, który na co dzień służy pomocą użytkownikom oraz wdraża zmiany dostosowane do wymogów prawa i potrzeb Grupy.

Nad bezpieczeństwem podatkowym, prawnym i informatycznym czuwają doradcy podatkowi, radcy prawni, informatycy i specjaliści od danych osobowych, którzy ściśle współpracują z poszczególnymi działami AZB. Dzięki temu osoby odpowiedzialne merytorycznie mają dostęp do fachowej wiedzy z innych dziedzin potrzebnej do wykonywania obowiązków, co zapewnia im bezpieczeństwo i komfort pracy.

W naszą kulturę organizacyjną wpisane jest dzielenie się wiedzą i otwarty przepływ informacji potrzebnych do wykonywania obowiązków i rozwoju zawodowego. Dbamy o dobrą atmosferę i w naszych codziennych kontaktach liczą się nie tylko sprawy merytoryczne, ale też okazywanie sobie wzajemnie szacunku i życzliwości. Z przyjemnością celebrujemy drobne uroczystości i spotkania integracyjne, które dają możliwość lepszego poznania się i oderwania od codzienności.

AZB stosuje system pracy hybrydowej - zasady i wymiar pracy zdalnej są określone w wewnętrznym regulaminie.

 

Nasze biuro

Nasze biuro mieści się na małej klimatycznej uliczce na Pradze-Południe. Można do nas z łatwością dojechać samochodem i komunikacją miejską. Biuro w 2019 roku przeszło gruntowny remont; jest nowocześnie i przyjaźnie urządzone. Nasza przytulna kuchnia z biblioteczką i tablicą luźnych ogłoszeń zachęca do wspólnych posiłków i integracji. A jeśli nie lubisz hot-desk'ów i open-space'ów, nie obawiaj się – pracujemy w pokojach, a każdy pracownik ma własne biurko.

Aktualności / Z życia AZB

„Serce może pękać, ale i tak bije dalej” (Fannie Flagg)

03 marzec 2022

„Serce może pękać, ale i tak bije dalej” (Fannie Flagg)

Zarząd i Pracownicy AZB, jak również zaprzyjaźnione firmy z biurowca na ul. Kamionkowskiej 45 pokazali wielkie serca.

Zainicjowana przez Prezes Spółki AZB akcja zakupu przez Spółkę oraz zbiórkę wśród pracowników AZB darów dla Ukrainy pokazała jedność nie tylko w obrębie Spółki. Do akcji przyłączyły się inne firmy mające siedzibę w naszym biurowcu. Dziś, między innymi, apteczki pierwszej pomocy, pampersy, jedzenie dla niemowląt, środki higieniczne dla kobiet zostały przekazane do Mazowieckiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża.

Dziękujemy za WIELKIE SERCA  

Z miłości do słodkości

24 luty 2022

Z miłości do słodkości

Pracownicy AZB są nie tylko zaangażowani w pracę, ale także realizują swoje pasje i talenty w inny sposób.

To są "rękodzieła" Ani z Działu Obsługi Kadrowo-Płacowej, która po raz kolejny osłodziła nam dzień.

DZIĘKUJEMY JEST PYSZNIE !!!

„Powiedz mi, co jesz, a powiem ci, kim jesteś” (Anthelme Brillat-Savarin)

24 luty 2022

„Powiedz mi, co jesz, a powiem ci, kim jesteś” (Anthelme Brillat-Savarin)

Dziś wszyscy jesteśmy pączkami...

Słodkimi z zewnątrz ale i z ciekawym wnętrzem…

SŁODKIEGO DNIA !!!