Jak pracujemy

Pracę w AZB wyróżnia sposób organizacji obsługi finansowo-księgowej i kadrowo-płacowej. Nasi pracownicy Działu FiK prowadzą pełną księgowość, a pracownicy Działu KiP pełną obsługę kadrową lub płacową określonych podmiotów, a nie tylko pojedyncze, powtarzające się procesy, jak ma to miejsce w większości centrów usług wspólnych. To pozwala na szczegółowe poznanie całej księgowości spółek / obsługi kadrowo–płacowej, zrozumienie ich działania, a dzięki temu szybszy rozwój zawodowy i większą satysfakcję z pracy. Dodatkowym atutem jest zróżnicowana działalność naszych klientów, a tym samym możliwość poznania zagadnień księgowych z bardzo wielu obszarów biznesowych.

Lata doświadczeń pozwoliły nam na stworzenie obszernej bazy wiedzy oraz zbudowanie odpowiedniej, dla tak dużej Grupy Kapitałowej, struktury organizacyjnej i metod pracy każdego działu. W AZB zatrudnionych jest obecnie ponad 50 osób. Działy są podzielone na mniejsze zespoły. Każdym z nich opiekuje się merytorycznie odpowiedzialna osoba, która wspiera pracowników swojego zespołu w codziennej pracy.

Pracujemy na systemie SAP, który oferuje szerokie możliwości analizy danych i rozszerzania funkcjonalności. Program jest stale udoskonalany przez nasz wewnętrzny Zespół Wsparcia i Rozwoju SAP, który na co dzień służy pomocą użytkownikom oraz wdraża zmiany dostosowane do wymogów prawa i potrzeb Grupy.

Nad bezpieczeństwem podatkowym, prawnym i informatycznym czuwają doradcy podatkowi, radcy prawni, informatycy i specjaliści od danych osobowych, którzy ściśle współpracują z poszczególnymi działami AZB. Dzięki temu osoby odpowiedzialne merytorycznie mają dostęp do fachowej wiedzy z innych dziedzin potrzebnej do wykonywania obowiązków, co zapewnia im bezpieczeństwo i komfort pracy.

W naszą kulturę organizacyjną wpisane jest dzielenie się wiedzą i otwarty przepływ informacji potrzebnych do wykonywania obowiązków i rozwoju zawodowego. Dbamy o dobrą atmosferę i w naszych codziennych kontaktach liczą się nie tylko sprawy merytoryczne, ale też okazywanie sobie wzajemnie szacunku i życzliwości. Z przyjemnością celebrujemy drobne uroczystości i spotkania integracyjne, które dają możliwość lepszego poznania się i oderwania od codzienności.

AZB stosuje system pracy hybrydowej - zasady i wymiar pracy zdalnej są określone w wewnętrznym regulaminie.

 

Nasze biuro

Nasze biuro mieści się na małej klimatycznej uliczce na Pradze-Południe. Można do nas z łatwością dojechać samochodem i komunikacją miejską. Biuro w 2019 roku przeszło gruntowny remont; jest nowocześnie i przyjaźnie urządzone. Nasza przytulna kuchnia z biblioteczką i tablicą luźnych ogłoszeń zachęca do wspólnych posiłków i integracji. A jeśli nie lubisz hot-desk'ów i open-space'ów, nie obawiaj się – pracujemy w pokojach, a każdy pracownik ma własne biurko.

Aktualności / Z życia AZB

„Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale niewielu z nich pamięta o tym” (Antoine De Saint-Exupery)

1 czerwiec 2022

„Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale niewielu z nich pamięta o tym” (Antoine De Saint-Exupery)

A jak jest w AZB?...

Pracownicy AZB wraz ze swoimi pociechami mają okazję udać się w okresie wakacyjnym do Julinek Park. Przedłużamy Dzień Dziecka do końca wakacji, aby każdy mógł znaleźć dogodny termin i miał możliwość odkryć w sobie dziecko  

Słodki finisz Działu Obsługi Finansowo-Księgowej

27 kwiecień 2022

Słodki finisz Działu Obsługi Finansowo-Księgowej

Bilanse 2021

Wielkie podziękowania od Zarządu AZB dla wszystkich pracowników Działu Obsługi Finansowo-Księgowej, bezpośrednio lub pośrednio zaangażowanych w przygotowanie i wysyłkę Sprawozdań Finansowych naszych Klientów. Kolejny rok pokazuje, że „praca zespołowa to paliwo, które pozwala zwykłym ludziom na osiąganie niezwykłych rezultatów” (Andrew Carnegie)

„Nadzieja jest naszym jedynym sprzymierzeńcem w walce z plagami tego świata” (Jodi Picoult)

12 kwiecień 2022

„Nadzieja jest naszym jedynym sprzymierzeńcem w walce z plagami tego świata” (Jodi Picoult)

Nadchodzące święta są szczególnym symbolem nadziei i wiary w lepsze jutro.

 Życzymy, abyś w tę Wielkanoc wzniósł/a się ponad codzienność zwyczajnych, szarych dni, abyś na nowo odkrył/a piękno wiosennego słońca, zapach tulipanów i smak świątecznego żurku. Każdy dzień jest darem.

Życzymy, aby Święta minęły w zdrowej i promiennej atmosferze, która zostanie z Tobą jak najdłużej.

Zarząd i Pracownicy AZB