Jak pracujemy

Pracę w AZB wyróżnia sposób organizacji obsługi finansowo-księgowej i kadrowo-płacowej. Nasi pracownicy Działu FiK prowadzą pełną księgowość, a pracownicy Działu KiP pełną obsługę kadrową lub płacową określonych podmiotów, a nie tylko pojedyncze, powtarzające się procesy, jak ma to miejsce w większości centrów usług wspólnych. To pozwala na szczegółowe poznanie całej księgowości spółek / obsługi kadrowo–płacowej, zrozumienie ich działania, a dzięki temu szybszy rozwój zawodowy i większą satysfakcję z pracy. Dodatkowym atutem jest zróżnicowana działalność naszych klientów, a tym samym możliwość poznania zagadnień księgowych z bardzo wielu obszarów biznesowych.

Lata doświadczeń pozwoliły nam na stworzenie obszernej bazy wiedzy oraz zbudowanie odpowiedniej, dla tak dużej Grupy Kapitałowej, struktury organizacyjnej i metod pracy każdego działu. W AZB zatrudnionych jest obecnie ponad 50 osób. Działy są podzielone na mniejsze zespoły. Każdym z nich opiekuje się merytorycznie odpowiedzialna osoba, która wspiera pracowników swojego zespołu w codziennej pracy.

Pracujemy na systemie SAP, który oferuje szerokie możliwości analizy danych i rozszerzania funkcjonalności. Program jest stale udoskonalany przez nasz wewnętrzny Zespół Wsparcia i Rozwoju SAP, który na co dzień służy pomocą użytkownikom oraz wdraża zmiany dostosowane do wymogów prawa i potrzeb Grupy.

Nad bezpieczeństwem podatkowym, prawnym i informatycznym czuwają doradcy podatkowi, radcy prawni, informatycy i specjaliści od danych osobowych, którzy ściśle współpracują z poszczególnymi działami AZB. Dzięki temu osoby odpowiedzialne merytorycznie mają dostęp do fachowej wiedzy z innych dziedzin potrzebnej do wykonywania obowiązków, co zapewnia im bezpieczeństwo i komfort pracy.

W naszą kulturę organizacyjną wpisane jest dzielenie się wiedzą i otwarty przepływ informacji potrzebnych do wykonywania obowiązków i rozwoju zawodowego. Dbamy o dobrą atmosferę i w naszych codziennych kontaktach liczą się nie tylko sprawy merytoryczne, ale też okazywanie sobie wzajemnie szacunku i życzliwości. Z przyjemnością celebrujemy drobne uroczystości i spotkania integracyjne, które dają możliwość lepszego poznania się i oderwania od codzienności.

AZB stosuje system pracy hybrydowej - zasady i wymiar pracy zdalnej są określone w wewnętrznym regulaminie.

 

Nasze biuro

Nasze biuro mieści się na małej klimatycznej uliczce na Pradze-Południe. Można do nas z łatwością dojechać samochodem i komunikacją miejską. Biuro w 2019 roku przeszło gruntowny remont; jest nowocześnie i przyjaźnie urządzone. Nasza przytulna kuchnia z biblioteczką i tablicą luźnych ogłoszeń zachęca do wspólnych posiłków i integracji. A jeśli nie lubisz hot-desk'ów i open-space'ów, nie obawiaj się – pracujemy w pokojach, a każdy pracownik ma własne biurko.

Aktualności / Z życia AZB

„Powiedz mi, co jesz, a powiem ci, kim jesteś” (Anthelme Brillat-Savarin)

24 luty 2022

„Powiedz mi, co jesz, a powiem ci, kim jesteś” (Anthelme Brillat-Savarin)

Dziś wszyscy jesteśmy pączkami...

Słodkimi z zewnątrz ale i z ciekawym wnętrzem…

SŁODKIEGO DNIA !!!

Akcja PIT

24 styczeń 2022

Akcja PIT

Nowy 2022 Rok pełen zmian już w pełni zawitał

o nasze przygotowanie nie zapytał,
a obowiązków z nim związanych bez liku.
Czy wiesz kochany Pracowniku,
że żeby z AZB, PIT do Urzędu Skarbowego do końca stycznia był wysłany,
to nasz Dział Kadrowo – Płacowy kochany,
dwoi się i troi, w gorączce uwija,
na wyżyny prędkości pracy wzbija?
Ale nie martw się niczym, Dziewczyny czuwają,
terminów wysyłki z pewnością dotrzymają
Urzędy Skarbowe druki otrzymają.

Życzenia świąteczne

22 grudzień 2021

Życzenia świąteczne

Tradycyjnie, jak co roku sypią się życzenia wokół

większość życzy świąt obfitych
i prezentów znakomitych.
My życzymy ,nasi mili,
byście święta te spędzili
tak jak każdy sobie marzy:
Może cicho bez hałasu
idąc na spacer gdzieś do lasu…
Może w gronie swoich bliskich
jedząc karpia z jednej miski…
Może gdzieś tam w ciepłym kraju
czując się jak Adam w raju…
Może lepiąc gdzieś bałwana…
Może bawiąc się do rana…

Życzymy przeżytych w zgodzie z samym sobą, szczęśliwych, kojących, pełnych życia i miłości Świąt